Niezbędne narzędzia w domowym warsztacie 0
Niezbędne narzędzia w domowym warsztacie

W każdym domu czasem zdarzy się usterka. A to odpadną płytki podłogowe, zepsuje się klamka, uszkodzeniu ulegnie gipsowy narożnik lub trzeba będzie pomalować jakiś fragment ściany. Dlatego też warto wygospodarować nieco miejsca, aby stworzyć niewielki, praktyczny warsztat, w którym, w razie konieczności, znajdziemy akcesoria niezbędne do wykonania napraw. Co powinno się w nim znaleźć?

To musisz mieć!

Domowy warsztat to miejsce, w którym nie tylko znajdziesz narzędzie potrzebne do bieżących napraw, takie jak kombinerki, obcęgi, młotek czy tester napięcia. Warto umieścić w nim także akcesoria bardziej specjalistyczne, które sprawdzą się w czasie remontu. Nóż do cięcia płyt gipsowo-kartonowych pomoże Ci idealnie i bez wysiłku dociąć popularne regipsy do pożądanego wymiaru, a mieszadło galwanizowane 32’’ z wysokiej jakości stali węglowej umożliwi precyzyjne wymieszanie masy szpachlowej, gładzi, tynków, zapraw, jak również wszelkich farb.

Do wykonania zapraw murarskich i naprawy drobnych uszkodzeń, ale też szpachlowania ścian podczas większego remontu na pewno sprawdzi się poręczna paca do gipsu. Dzięki możliwości wyboru modeli o różnych wielkościach z łatwością dopasujesz to narzędzie do swoich oczekiwań. A jeśli mówimy już o profesjonalnej pacy do gładzi, to na pewno warto zakupić do niej także kuwetę szpachlarską.

Ponadto polecamy różnego rodzaju kielnie nierdzewne do krawędzi wewnętrznych z solidną, drewnianą rączką oraz wałki do gładzi.

Aby w warsztacie panował porządek

Każdy remont kiedyś dobiegnie końca i czeka nas po nim wielkie sprzątanie. Dobrze jest zatem mieć pod ręką narzędzia, dzięki którym prace porządkowe nie będą tak uciążliwe. Miotła, ścierki czy środki czyszczące to absolutne minimum. Istnieją jednak także niewielkie gadżety pozwalające w mig pozbyć się zaschniętych zapraw czy gładzi, których usunięcie ze ścianek wiadra zawsze zajmuje wiele czasu. Szukasz takich akcesoriów? Pomyśl o skrobaku do wiader i oszczędź cenne godziny.

Zadbaj o wyposażenie domowego warsztatu ze Scorpions Tools

Nawet jeśli remonty i naprawy zdarzają się u Ciebie bardzo rzadko, nie oszczędzaj na narzędziach. Solidne, wykonane z odpornych na korozję materiałów akcesoria posłużą Ci znacznie dłużej, a Ty nie będziesz musiał martwić się o ich konserwację. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie – zapraszamy na udane zakupy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl